whatsapp
+90 216 461 47 41 info@isfchem.com
CROSCARMELLOSE SODIUM


CROSCARMELLOSE SODIUM

Farmasötik endüstrisinde, tabletin bağlayıcı ve filmojen olarak enjeksiyonun emülsifiye edici stabilizatörü olarak kullanılmaktadır.

Croscarmelsodium sodyumun en büyük kullanımı, sabun ve sentetik deterjanın bileşiğidir, ağır temizleyicide yaklaşık % 1% Croscarmellose sodyumunu ilave eder, kirin, kumaş üzerinde çökeltilmesini önler. Ikincisi, croscarmel. Sodium, petrol endüstrisinde sondaj sıvısının süspansiyon stabilizatörü olarak kullanılır.


Deterjanda, croscarmelsodium Sodium, özellikle hidrofobik sentetik kumaşlar için kir yeniden tanımlama direnci maddesi olarak kullanılır, kir yeniden kullanım direnci etkisi mükemmeldir.


Petrol ve gaz sondajı, lavabo kuyusu ve diğer projelerde, petrol sondajında kullanılan croscarmel. Sodium, yağı iyi korumak için süspansiyon sabitleyici ve su tutucu ajan olarak kullanılabilir. Genellikle, doz sığ kuyu için 2.3 t, derin kuyu için 5.6 t.


Tekstil endüstrisinde, croscarmelsodium Sodium, boyutlandırma maddesinin çözünürlüğünü ve viskozitesini arttırmak için boyutlandırma ajanı ve boyama ajanı olarak kullanılır, tekstil baskısı ve sert terbiye için kolaydır.


Anti-settling ajan, emülgatör, sant san, flatting ajan, boya yapıştırıcısı olarak kullanılır, boya katıları çözücülere eşit olarak dağıtılabilir, uzun süreli delaminasyona değil, ayrıca yağlı boyada yaygın olarak kullanılır.


Kalsiyum iyonunu çıkarmak için flokülant olarak kullanılır, katyon değişimi olarak kullanıldığında, değişim kapasitesi 1.6 ml/g 'ye ulaşabilir.


Kağıt yapım endüstrisinde kağıt boyutlandırma maddesi olarak kullanılır, açıkça kuru mukavemet, ıslak mukavemet ve yağ direnci, mürekkep emiciliği ve kağıt su direncini artırabilir.


Diş macununda kozmetik ve kalınlaştırıcıda hidrosol olarak kullanılır, doz yaklaşık 5% 'dir.


Croscarmellose sodyum, kalınlaşma, emülsifikasyon, yardımcı, koruma ve diğer fonksiyonlar. üretim ihtiyacı için moderasyonda kullanılan içecek, bisküvi, şişirilmiş gıda, dondurma, kek, jöleler ve jelatin, agar, sodyum aljinat, ksantan sakızı yerine diğer gıdalarda kullanılabilir.


Croscarmelsodium Sodium ayrıca elektronik, pestisit, deri, yaygın olarak kullanılan flokülasyon maddesi, şelatlama maddesi, emülgatör, kalınlaştırıcı, su tutucu ajan, boyutlandırma maddesi, film oluşturan malzemeler olarak kullanılabilir plastik, baskı, seramik, günlük kimyasal ve diğer alanlar.


SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Paylaş Paylaş

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

ÇİNKO SİTRAT

ÇİNKO SİTRAT
CROSCARMELLOSE SODIUM

CROSCARMELLOSE SODIUM
CAMPHOR

CAMPHOR
BETA GLUCAN

BETA GLUCAN

© 2019 All Rights Reserved.